Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a székletemmel?...

Mi lehet a székletemmel? Normális?

Figyelt kérdés
10 nap alatt két országban voltam: németország és románia. Egész nap utaztam és éttermekben ebédeltem. Nem volt soha szokásom étteremben enni, így a gyomromat ez megterhelhette. A nyaralásból kb 4 napja értem haza. 3 napja igen furcsa a hasam. Görcsölget, pedig nem vagyok hasfájós, és a székletem savas (csíp belül). Minden reggel székelek, eddig normális volt, de 3 napja a reggeli "adag" hasmenés szagú, kb folyik belőlem, pedig nem igazi hasmenés. A rendes széklet és a folyós hasmenés közti állapotban van. Sok apró félujjnyi darabokból áll, folyik de közben darabos is. Ma jobb volt a hasam de ezelőtt nem. Napi 1 normaflore-ral kúrálom magamat. Veletek volt ilyen?

2018. aug. 30. 19:23
 1/1 A kérdező kommentje:
Értelemszerűen a német, magyar, román majd újra magyar vizet ittam. Lehet ez is a baj? Felborult a bélflórám?
2018. aug. 30. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!