Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit fogyasszak?

Arnyekatukorben kérdése:

Mit fogyasszak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 17 éves lány vagyok, 150 centivel ( ez nem tudom, fontos e ) és 38 kiló. Egyetlen egy hónap alatt, körülbelül 15 kilót fogytam. Szeretnék végre ismét meghízni, de sajnos nem megy. Tudtok ajánlani valamilyen módszert, amivel sikerülhet legalább 5-10 kilót felszedni? Próbáltam 3-4 óránként enni, minden olyat, amiben sok a szénhidrát..
2018. szept. 4. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is az okot kellene kideríteni, mivel extrém gyorsan fogytál, nyilván valami komoly betegséged van, kb. mindenki orvoshoz ment volna már ennyivel, még az orvosfóbiások is. Ez nagyon komoly... Anélkül, hogy tudnánk, mi a bajod, nem lehet okosat mondani. Ha valaki nem eszik egy hónapig semmit, akkor sem várható közel ekkora fogyás sem.
2018. szept. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!