Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Időszakos böjtölés munka és...

Időszakos böjtölés munka és edzés mellett?

Figyelt kérdés

Van olyan ember aki a 8/16-os rendszert követve csinálja a böjtölést? neki hogy megy?

Én nyáron elkezdtem ezt a böjtölést mivel nem volt annyira sok dolgom hogy ne tudnám kipróbálni és jobban éreztem magam aztán valahogy abbahagytam és elkezdtem más életmódot folytatni. (edzeni,kalóriaszámolás..stb) ez által látok rengeteg változást és csak 1 hónap telt el, viszont az időszakos böjtölésről is hallottam sok pozitív dolgot mintsem negatívat, de kicsit tartok attól hogy ha belevágnék most akkor a munka illetve edzés miatt nem tudnám betartani.



2018. szept. 14. 06:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Régen automatikusan így éltem, most már azért jóval kisebb evési ablakom van jó esetben.


Van, aki nem bírja, ez egyéni. Én nem tudok nem időszakosan böjtölni, lemerülök, túleszem magam, nem jó. Viszont a családom többi tagja időszakos böjtben lenne enervált.

Mindenféle edzést (nem csinálok ám semmi egészen komolyat, az könnyen lehet, hogy más lenne) tizenpár órás éhgyomorra végzek, mert akkor van a legtöbb energiám, bár a kalóriabevitel és az étrend is számít ebben. De sokaknak edzés előtt enniük kell.

2018. szept. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ki szoktam hagyni a reggelit és ennyi, általában 11 és 12 között eszek először. Jól érzem magam, de ha délelőtt (tehát kaja nélkül) megyek edzeni, akkor nem megy olyan jól az esetek nagyrészében. De amúgy életmódnak jó.
2018. szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!