Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem érzem magam éhesnek?

Miért nem érzem magam éhesnek?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár hétben nem érzem azt, hogy feltétlenül ennem kell. Érzem, hogy szinte semmi sincs a hasamban, de nincs bennem éhségérzet. Miért van ez?

2018. szept. 16. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Velem nyár eleje óta így van, nincs ebben semmi különös. Ha nem érzed, hogy enned kepl, ne egyél, én se ettem, csak napi 1x és keveset, azt se kívántam, így fogytam 10 kg-ot.

Az embernek nincs annyi ételre szüksége, amennyit megeszik, felesleges napi 3x enni

2018. szept. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kismillió oka lehet, nyáron sokaknak lemegy az étvágyuk, lehet lelki ok, étrendi ok, betegség, ésatöbbi.


A fő, hogy azért tartósan eleget egyél, ha éhes vagy, ha nem, hiszen a működésünkhöz ez szükséges. Ha van felesleged, akkor persze némi deficit OK, de akkor se koplalj, ha nincs, akkor pedig különösen veszélyes, ha tartósan alig eszel.

2018. szept. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!