Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Evési zavaraim lehetnek?

Evési zavaraim lehetnek?

Figyelt kérdés

Ilyen 15 évesen bagyon durván vékony voltam és hirtelen ok nélkül elkezdtem hízni felhíztan 67 kg-ra és sikerült egy év alatt lefogynom 56-ra,csak sajnos 178 centi vagyok és azt mondták ehhez már durva sovány vagyok és elkezdtek etetni.. felhíztam öt kilot a nyáron és talán soha nrm éreztem magam ilyen kövérnek

Alapból antibiozikum kúrán vagyok és ennem kéne mert naponta hét gyógyszrrz szedek de ndm megy

Úgyérzem ha már reggel eszek két szendvicset az sok,és beleőrülnék ha nem számolnám a kalóriákat

Ha megeszek egy csokit úgyérzem cska dagadtabb vagyok

És teljesen úgy vagyok vele hogy már egyáltalán nem is akarok enni, csak fogyni és fogyni szeretnék.

Mi a baj velem?

18/L



2018. szept. 16. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Anorexia nervosának hívják.
2018. szept. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mióta és meddig szeded az antibiotikumot? Probiotikumot szedsz mellé? Ha kinyírod az összes bélbacidat, az nem lesz jó neked, kihathat az étvágyadra, sőt a lelkiállapotodra is. Vitaminhiány is borítékolható, főleg, ha keveset eszel. A csoki és a szendvics nem sok hasznos tápanyagot tartalmaz, egyél értelmesebb, vitaminokat, fehérjét és zsírt is tartalmazó ételeket (is).
2018. szept. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!