Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ti mivel szoktátok enni a zabot?

Ti mivel szoktátok enni a zabot?

Figyelt kérdés
Joghurtal és akkor hozzá raktok valamilyen fehérjét vagy valamilyen gyümölcsöt

2018. szept. 17. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én simán forró vízzel felöntöm, a tetejére néha teszek pár szem gyümölcsöt.
2018. szept. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eleinte fogyókúra miatt csak forralt vízzel ettem. Mostanában szoktam készíteni keveréket, aminek az alapja a zabpehely. Teszek bele másféle pelyheket is, tönkölyt, árpát, rozst, mikor mit kapok, puffasztott búzát, rizst, aszalt gyümölcsöket, banán- vagy almachipset. Tejeset nem eszek, mert érzékeny vagyok rá, növényi tejjel szoktam enni.
2018. szept. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én magam főleg tojással sütöm (nem szeretem a zabízt, de a rántottát fura módon feldobja a zab :)), a párom pedig kókusszal, mazsolával és almával főzi meg zabkásának, vízzel, gyakran viszi munkába reggelire.


Ha véletlenül mégis zabkását ennék, mert azért előfordul, bár nem vagyok érte oda, én is vízzel, kókusszal és mazsolával készítem, de sosem gyümölccsel (a gyümölcsrizst sem szeretem, a gyümölcsös zabot sem), hanem kakaóval, viszont így pluszban édesíteni is kell (lehet, hogy legközelebb banánozom, ahhoz is megy a kakaó és akkor nem kell más édesítő, akár mazsola sem).

De fahéjjal is OK, akárcsak a tejberizs.

Néha mákkal eszem (kókusz akkor is van benne, tulajdonképpen az helyettesíti a tejet a vízzel együtt), nyilván dióval is jó...

2018. szept. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk mi lovak.
2018. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!