Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék fogyni és ehhez...

Szeretnék fogyni és ehhez hozzátartozik a sport is. De nem megy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Állandóan fáj a fejem. Gyenge vagyok és mozogni sincs erőm, pedig sportolnom kellene, az álomalak eléréséhez. De nekem szétrobban a fejem. Szedjek valami vitamint? Vagy mit tegyek, h ez javuljon? ( eszem eleget)

2018. szept. 18. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem iszol eleget. A sport javít a fejfájáson. Úgy kezdj neki, hogy elkezded.
2018. szept. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel a fejfájás milliónyi okból lehet, nehéz mit mondani. Sem az állandó fejfájás, sem a gyengeség nem normális, valami nem OK az életmódodban. Pihenés, a friss levegő vagy a mozgás hiánya, különféle tápanyaghiányok, egyéb... A másik hozzászóló által említett víz is lehet ok.

A vitaminszedés nem rossz ötlet, lehet, hogy segíteni fog.


Jó lenne kikutatni az okot, de valami szolid mozgást mindenképpen beiktatnék, mert simán lehet, hogy az is segít, csak nyilván ne valami megerőltetővel kezdd, ha nem vagy jól. De mozogni jó, én mindig lemerülök, ha valamiért nem tudok kimenni sétálni 2-3 napig...

2018. szept. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mióta tart ez nálad? Milyen az étrended?
2018. szept. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát, suliba biciklivel megyek, ha az számít, de ennél több kellene 😟

161 cm és 54 kg vagyok és 1300kcalt eszem. Sok zöldség, gyümölcs, fehér húsok, ch csökkentett dolgok, kevés cukor, semmi fehér liszt.

2018. szept. 19. 07:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy hirtelen nagyon lecsökkentetted a szénhidrátot? Attól is lehet fejfájás és gyengeség, de az el fog múlni rövid időn belül. A súlyod alapján nem sok felesleg lehet rajtad. Ha kevés ch van az étrendedben, ehetsz kicsit több zsírt. Egyél tojást is, sok hasznos tápanyag van a sárgájában.
2018. szept. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!