Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Állandó gyomorégés megszüntetése?

Állandó gyomorégés megszüntetése?

Figyelt kérdés

Hetek óta alig ettem, nagyon sok dolog jött össze, és a stressz hatására nem tudtam enni, nagyon elkezdett marni a gyomrom, néha erős hányingerrel együtt.


Hogyan lehetne csillapítani ezt az érzést?

Próbálok enni, de csak nagyon kevés sikerül, viszont nem tudom elviselni már azt a gyomorégést.


Valakinek tipp? Bármit szívesen fogadok!



2018. szept. 21. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor érzed hogy fáj a hasad akkor igyál szódabikarbónát vizzben feloldva.
2018. szept. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem hatott a szódabikarbóna, sőt. Ugyanígy jártam pár éve, végül orvoshoz mentem, háziorvos azt mondta, hogy reflux és felírt gyógyszert, attól javult a helyzet, de csak 3-4 hónap elteltével múlt el teljesen, azóta is diétáznom kell és kerülni a savat okozó ételeket, italokat.
2018. szept. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kellett volna mennem gyomortükrözésre, de nem mentem, így gasztroenterológus azt írta a háziorvosnak, hogy max 3 hónapig írhatja fel a protonpumpa gátlót. Szerencsére addigra hatott annyira a gyógyszer, hogy leállhattam vele. Azóta figyelek az étkezésemre.
2018. okt. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tej bevált nekem!
2018. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!