Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik a legjobb vitamin...

Melyik a legjobb vitamin készítmény?

Figyelt kérdés
Nagyon szigorú diétát tartok már 3 hete. Szépen fogyok, de érzem, hogy kevés a vitaminbevitelem. Kellene valamit szedni mellé. Supradine, Centrum, Multitabs immuno stb-re gondoltam.
2010. jún. 23. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Supradin vált be, orvosilag is elismert vitaminkomplex. Kórházi kezelő orvosom javasolta.
2010. jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Olvasd el hogy melyik vitaminból mennyi van benne amelyik a legtöbbet tartalmazza azt szedd! Plusz én ajánlom még hogy szerezz be pezsgőtablettát amiben csak magnézium és kálcium van és igyál meg napi 1-et mert ezekre nagy szüksége van a szervezetnek.
2010. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha normálisan diétáznál, akkor a legfőbb táplálékod növényekből állna, azok ugyanis nem hízlalnak, és nem kéne művitamint szedned. Máig nem tudtak megegyezni benne az orvosok, hogy egyáltalán felszívódnak-e a vitaminok (ha diétázol és nem eszel zsírt, a zsírban oldódóak például nem), ráadásul a mesterséges vitamin megterheli a májadat.


Azt meg már meg sem említem, hogy a koplalással leadott kilók duplán jönnek vissza, azonnal, hogy abbahagytad a diétát, mert ugye diétázni nem lehet életed végéig.


Ezeket gondold át.

2010. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Osynho válasza:
És miből gondolod, hogy a vitaminhiányt érzed? Amennyiben a szigorú diéta koplalást jelent, úgy nem kell csodálkozni a következményeken...
2010. júl. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!