Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiás vagyok 48,5 kg 167...

Polipál kérdése:

Anorexiás vagyok 48,5 kg 167 az orvosok addig nem hagynak amíg 51 nem leszek de szerintem az túl sok és ennyi is elég de muszáj hoznom a súlyt mert addig kell járni kontrollra míg nem tudom tartani az 51-et. Valaki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 3. 06:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, kezdj el normálisan enni és kezdj el sportolni, és szedj magadra 4-5 kg zsírt meg 6-10 kg izmot! Egyrészt nem halsz éhen, talán ettől talán még rendbe jön a csontozatod, ha elég fiatal vagy, és 30 évesen nem lesz csontritkulásod, megúszod a szívleállásos halált és a sport ill. a sporttársak ráébresztenek s helyes életmodra. Plusz, nem úgy fogsz kinézni mint egy rothadó múmia vagy csontváz.
2018. okt. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyiss meg egy BMI kalkulátort. Írd be a nemed, testmagasságod és a súlyod. Azt fogja kiírni, hogy te sovány vagy. Ide másolom, mit írt ki:


"Az Ön ideális testtömege: 60.5 kg

Kívánatos szélsőértékek: 51.6kg - 69.4kg"


Nem sok az az 51 kg.

2018. okt. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen magasságnál az a súly amin vagy most, szó szerint csontkollekció, és semmi szép nincs benne.
2018. okt. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy, pszichológust,mivel nálad a fejedben is baj van.Testkép zavarod van,ezzel egyedül nem valószínű,hogy meg tudsz bírkózni.
2018. okt. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

51 rohadt kevés, de ha nem szereted az izmokat, egye fene, belefér.

Ha izmot szedsz fel, nem leszel kicsit sem zsírosabb és még jobban is nézel ki.

2018. okt. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Adj egy esélyt a dolognak!

Pl három hónapig tartod az 51-et, aztán ha minden rossz, még mindig visszafogyhatsz.

Én ezzel a gondolattal kezdtem el gyógyulni, és amióta többet eszem, több energiám van dolgokat csinálni, és nem csak a kaja körül forog minden gondolatom.

Még nem vagyok teljesen gyógyult, mert hetente mérem magam, és ha túllépem az X kilót, akkor visszafogom az evést, de ha fogyok, akkor meg többet eszem, hogy tartani tudjam a minimális egészséges súlyomat!

Ja, és a testképzavarom is enyhült egy kicsit.

2018. okt. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, az 51 kg tényleg a legalacsonyabb egészséges súly ehhez a magassághoz. Egyszerűen érd el az 51kg-ot és továbbra is egyél keveset, igy ne izzgulj, nem fogsz túlhizni. De 51kg-nak tényleg kell lenned minimum.
2018. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 45 kg voltam 168 cm-vel... De az 51 IS ROHADT KEVÉS! Adok egy tippet: kezdj el rendesen enni... És élvezd az ízeket, és szeresd a tested...
2018. nov. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!