Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Álljak le az energiaital...

Álljak le az energiaital ivásával amíg nem késő?

Figyelt kérdés
Kb pár hónapja iszom az energiaitalokat leginkább és a legfőbb kedvencem a monster de néha egy hellt is bedobok. Kb hetente 2-t ittam meg de volt amikor 1 héten mindennap(csak egyszer volt). Az utóbbi időben szarul ettem és nem voltam a toppon szval volt egy pár hetes kihagyásom, most azt vettem észre ha megiszok egy dobozt akkor el kell mennem mosdóba és rohadtul hányingerem van. Ez most azt jelenti hogy nem ihatok többet?

2018. okt. 10. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szervezetünk egy fantasztikus gépezet. Ott tudjuk tönkre tenni, ahol csak lehet... azonban ez nem ilyen egyszerű. Valószínűleg besokallt a szervezeted most az energiaitaltól. Halgass rá és hagyd abba most egy ideig. Próbáld meg mással helyettesíteni. Önmagában napi egy doboz rövidebb távon nem okozhatna problémát egy egészséges szervezetben. 1-2 hétig, mondjuk tolerálható, de hosszabb távon már meg van a veszélye... (magas vérnyomás, különböző szív eredetű panaszok stb...)
2018. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem azt jelenti, hogy nem ihatsz többet soha többé, de a szervezeted jelez, hogy a méreganyag sok neki. ihatsz, csak annak megiszod a levét.
2018. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerinted, ha valamitől rosszul vagy, akkor mit kell tenned? Heti 2 miatt nem lesz bajod, csak max hosszútávon, de ha a májad nem tolerálja, akkor nem szabad inni. Az is lehet, hogy csak átmeneti, van, hogy pár hónapig vagy évekig valamitől megundorodsz.
2018. okt. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bazita ***** válasza:
100%
Igen.
2018. okt. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!