Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az lehetséges hogy gyors az...

Az lehetséges hogy gyors az emésztésem (amit reggel megettem este kijön/amit este megettem reggel kijön) mégsem fogyok semmit, inkább hízékony vagyok? Mitől?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lehetséges (hacsak nincs hasmenésed)
2010. jún. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy PONT AZ jön ki reggel, amit este ettél?
2010. jún. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Attól, hogy gyors, még nem fogysz. Viszont ha lassú, az akadályozhatja a fogyást.
2010. jún. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pl mák, búzakorpa, dió.... és ezeket nem minden nap eszem...
2010. jún. 24. 10:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Fogyni -erősen leegyszerűsítve - alapvetően úgy lehet, hogy kevesebb a bevitt energia, mint a felhasznált. Szóval nem mindegy, hogy miket eszel, mennyit mozogsz, milyen tevékenységet végzel nap közben, milyen az anyagcseréd (és ez alatt nem csak gyorsaságot értek), mennyire vagy hajlamos raktrázosára, stb.


Szóval ezer tényező van, kölcsönös egymásra hatással, az emésztési sebesség az csak egy a sok közül.

2010. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!