Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha fehérje port fogyasztok az...

Ha fehérje port fogyasztok az gátol a súlyvesztésben?

Figyelt kérdés
110kg-ról fogytam le eddig 99kg-ra úgy, hogy a napi táplálék bevitelt 3-szor kevesbbre csökkentettem. Egy hónapja kezdtem kb súlyzós edzéseket és ugye az izom épüléshez kell a fehérje viszont hasból még bőven van mit leadnom. A fehérje szedése gátolna ebben?

2018. okt. 20. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, de érdemes lenne utána nézned, hogy mi-hogy történik a testedben, mert ez nem iylen egyszerű. A fogyás-izom építés kényes téma. Youtube-n keress rá pl. Torma Valentinra vagy Kövér Geroginára azért youtube-n mert én mindig úgy vagyok vele, akin nem látom hogy amiről beszél, az működik is, az csak a levegőbe beszél...ne olvass blogokat meg iyleneket ha nem látod kiírja azokat. Youtube-n rengeteg jó tanácsot adnak hozzáértők.
2018. okt. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként ha fogyni akarsz kardioznód mindenképpen kell, de ha izmot is építeni akarsz akkor nem mindegy mit kardiozol és mennyit. Az izom építésnek pl. a futás ellensége vagy bármiylen monoton tevékenység, inkább HIIT edzés kell súlyzós edzés mellé, ami segít fogyni.
2018. okt. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bazita ***** válasza:

A fehérje laktatni fog, úgy hogy ellenkezőleg. Az, hogy hányszor eszel, nem mond el nagyon sok mindent. Fogyást kalória deficittel fogsz elérni.


Kezdj el kalóriát, makró/mikrotapanyagot számolni, ehhez találsz egy csomó kalkulátort a neten.

2018. okt. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!