Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ti hogy álltok a gyorséttermek...

Ti hogy álltok a gyorséttermekkel (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Kéthavonta egy pizzarendelés/burgerezés belefér?


Kigyógyúltam az anorexiából, de a gyorséttermek gondolata még rémiszt, ezért kérdezlek titeket, hogy egy átlag ember milyen időközönként engedi el magát egy napra?


Előre is köszönöm és bocsánat a sok tanácskérésért!



2018. okt. 23. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi átlagban kb.havi egyszer megyünk gyorsétterembe, vagy rendelünk egy pizzát. Aztán van, hogy két héten belül van mindkettő, utána vagy 2 hónapig egyik sem. Attól függ, éppen hogy zajlik az életünk. Szerintem ennyi belefér.
2018. okt. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy belefér. De szerintem sok átlagembernek nem kell ahhoz gyorsétterem, hogy "elengedje magát". :)
2018. okt. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Akkor november elején hosszú idő után lehet megejtem az első pizzarendelésemet (utazás miatt előreláthatólag nem lesz időm főzni). :)
2018. okt. 23. 10:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy itt feltehetem a kérdéseimet és mindig értelmes válaszok, segítség jön! Ez sokat jelent nekem!
2018. okt. 23. 10:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem én egy abszolút átlagos ember vagyok átlagos élettel. alszom, felkelek, dolgozni megyek, hazajövök, főzök, kikapcsolódom, alszok, felkelek, dolgozni megyek, hazajövök, házimunkát végzek, pihenek, alszok, felkelek, stb :D

abszolút átlagos. az én gyorséttermi látogatásom, kb havi 3 alkalom. ez inkább burger mint pizza. a hamburgert jobban szeretem.

ja és abszolút átlagos a testúlyom és a testalkaltom is. szerintem én vagyok az átlagosok mintapéldánya :D

2018. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!