Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a probléma? (Tej,...

Mi lehet a probléma? (Tej, laktózmentes)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kiskorom óta napi “rutinná” vált, hogy reggelire mindig kakaót iszok, és valamilyen péksütit eszek hozzá. Ez nagyon sokáig így volt, aztán egy ideig csak hétvégente fogyasztottam tejet.

Mostanság kezdtem érzékelni, hogy minden egyes reggeli után, mikor tejet iszok, akkor görcsölni kezd a gyomrom, és hányingerem lesz.

Váltottam laktózmentes tejre, mert úgy voltam vele ez a probléma. Egy ideig jó is volt, viszont ismét kezdem érzékelni a görcsölést és a hányingert. Mi lehet a baj? Lehetséges, hogy már “elteltem” vele?



2018. okt. 24. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:

A laktózmentes tejhez laktázenzimet adnak, tehát a tejcukor emésztésével nem lehet gond. Mással viszont igen...

Szóval menj el a gasztroenterológiára (beutalóköteles), és csináltass teszteket, az a biztos. (tejcukor, tejfehérje)

2018. okt. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenképp utána járok! :)
2018. okt. 24. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!