Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek sokat eszem?

Szerintetek sokat eszem?

Figyelt kérdés

Reggelire ettem 2 db pirítóst. Ebédre ettem egy tál rizseshúst. Majd 4 darab kekszet. Most pedig 1 szelet pizzát.

17 éves vagyok,szerintetek ez sok?


2018. okt. 27. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok. Én ennél többet ettem 17 évesen, és normális volt a testalkatom.
2018. okt. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
öt évesen is többet ettem xd
2018. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. De egyáltalán miért merül fel a kérdés?
2018. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az utóbbi pár hónapba felszedtem 5 kilót ami meg is látszik a hasamon meg a combomon. De lehet inkább a fogamzásgátló befolyásolta és nem az étkezésem. Egyébként a barátaim sokszor szóvá teszik,hogy sokat eszek, és kellemetlenül éreztem magam ez miatt. Pedig így saját magamtól nem mondtam volna soknak.
2018. okt. 27. 17:26
 5/10 anonim ***** válasza:
A pizza helyett uzsonnára elég lett volna egy gyümölcs is. Most gondolom még fogsz vacsorázni is.
2018. okt. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha átlagosan ennyit eszel egy nap, ez minden, csak nem sok. De nem minden a mennyiség, a minőség sokkal többet számít. Inni mit iszol általában? Amúgy a fogamzásgátlótól sokan hïznak az elején.
2018. okt. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bár mennyiség nincs (ami rengeteget számít, ugye), elég kevésnek tűnik ez, de ugye, embere válogatja, mekkora az energiaigény. Még csak tippem se lehet, neked 1500 kcal kell egy nap vagy 3200, bár kétlem, hogy az utóbbi, ennyi evéssel.


Ha hízol, akkor sokat eszel. Vagy inkább keveset mozogsz.

2018. okt. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok. Én ennyi idősen 50 kg-os lányként jóval többet ettem. Volt, hogy elmentünk pizzázni és megettem egy egész pizzát húsos feltéttel, persze ez nem volt gyakori. Hétköznap reggel egy bögre tejjel kezdtem, tízóraira egy szendvicset jól megpakolva mindennel, aztán menzán leves + második, délután gyümölcs, néha még egy szendvics, és rendes vacsora a családdal. Átlagos aktivitásom volt, sokat gyalogoltam, tesiórák, semmi külön sport. Szerencsére anyukám nagyon jól főzött, elég sok zöldséget ettem (neked sem ártana).

Nem tudom, milyen magas és hány kiló vagy, lehet, hogy az 5 kg bőven elfér rajtad. És igen, a fogamzásgátló is okozhat hízást, ha aggasztó ütemben hízol, lehet, hogy másik fajtát kellene szedned.

2018. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
57 kiló vagyok. Köszönöm a válaszokat. :)
2018. okt. 28. 10:53
 10/10 anonim ***** válasza:
De ezzel semmit se mondtál, hiszen vannak 150 magas 17 évesek is, meg 180 magasak is...
2018. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!