Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehet véglegesen...

Hogyan lehet véglegesen megszabadulni az étkezési zavaroktól?

Figyelt kérdés
Elöször anorexiás voltam, majd visszahiztam egy egészséges súlyra, de gyűlöltem a testemet és hashajtót szedtem, mostmár abbahagytam a koplalást és mindenféle hülyeség beszedését, ami a fogyásomat elösegitené. Kényszeres evövé váltam, és mindenre az evés a válaszom, rettenetesen meghíztam, és nem tudom, hogy fogyhatnék le egészségesen. Nem tudom, hogy mit akarok kompenzálni az evésemmel, de 3 éve másról sem szól az életem, csak hogy mit ehetek meg, hogy mit nem ehetek.

2018. okt. 30. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Csökkentsd a szénhidrátbevitelt, főleg a finomított fajtákat minimalizáld. Figyelj oda, hogy elég fehérje és zsír legyen a napi étrendedben, minél kevesebb bolti feldolgozott ételt egyél. Próbálj többet mozogni, menj ki többet a napra, a szabadba minden nap, és aludj sokat (éjszaka).
2018. okt. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy jó kineziológust, aki kiveszi oldással a blokkot belőled. Javaslom még neked az Elengedés c. könyvet.
2018. okt. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Én egy Dietetikust javasolnék, aki segít a fehérjét, egészséges zsiradékot/olakat, vitaminokat és széndidrátokat naponta a szükséges adagokban bevinni; ha ez megtörténik, a felesleges nassokat nem kívánod és nem lesz falásrohamod se.
2018. nov. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
(3-as voltam, én is anorexiás voltam, 36 kg, nekem a dietetikus segített és már a kényszerevés sincs meg, ami az anorexia előtt volt. Egészséges súlyban vagyok, egészségesen étkezem és nem a mérlegen egy szám határozza meg aznapra, hogy ki vagyok
2018. nov. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz a pszichiáterhez kéne visszamenned, aki korábban már kezelt, és rábízni magadat, mert a fejedben nincs rend még mindig - vagy már megint.
2018. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!