Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Reggeli éhségérzet ellen mit...

Reggeli éhségérzet ellen mit csináljak?

Figyelt kérdés
Reggel ébredés után megéhezek aztán 2-3 óra múlva elmúlik. A kaja nem esik jól, egy kávét szoktam inni éhgyomorra.
2018. nov. 7. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Mondjuk egyél?
2018. nov. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha éhes vagy, hogyhogy nem esik jól? Mindenféle étellel ez van? Miért iszol kávét?


Pár lágytojás? Könnyű megenni, jó összetételű, persze kinek mi kell reggel.

Egy kávé is teljesen jó reggeli lehet, nehezen van felső határa a kalóriabevitelnek eme műfajban, sokan 5-600 kcalosat isznak, mondjuk az egy kicsit durván zsíros, de inzulinválasza nincs sok, az biztos. De simán egy tejszínes kávé is OK lehet annak, akinek jólesik a tejtermék.

1-2 banán? Igazából nehéz, hiszen nem érzem, te mit kívánsz s mi esik jól neked, nem tudom, mitől leszel csak éhesebb, mi csinál savat ésatöbbi. Kísérleteznék a helyedben.

2018. nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, 6ra járok dolgozni. Felkelés után korog a gyomrom, de nem bírok se inni, se enni, egy korty víztől is hányingerem lesz. Viszont 7 órakor már tudok enni álltalában egy belvita kekszet vagy müzli szeletet. Aztán 9 órakor rendesen reggelizek. Próbáld ki. ;)
2018. nov. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még a szervezeted nem "ébredt fel". Velem is sokáig ez volt, de szerencsére elmúlt :)
2018. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!