Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, alig 47 kiló és 170+ cm. Hízni szeretnék. Főleg zsírt szeretnék, nem izmot. Ez hogyan menne könnyen és gyorsan? Semmilyen betegségem nincs .

2018. nov. 8. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Peritolt írass fel magadnak a háziorvossal. Ettől meg fogsz hízni. Ártalmatlan szer. Koraszülötteknek is adják.
2018. nov. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
A normális étkezésed mellé igyál minden nap 2l+ kólát, ne cukormenteset. Nasizz, még akkor is ha nem vagy éhes. Úton hazafele valami péksütit egyel. Így sec perc alatt fogsz zsírt hízni. Nekem bevált, 80 rol 95 re híztam :) 17f
2018. nov. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, ha ilyen a genetikád, akkor szinte mindegy milyen sokszor eszel.. Mindenesetre számolj kalóriát, vannak rá jó appok/oldalak. A szokásos beviteledet kell megnövelned 3-400-al. Fokozatosan növelni kell az étvágyat. De nekem ez önmagában nem elég, edzenem kell mellé, mert izom sokkal könnyebben jön fel rám. Ha edzel, ne kardiót csinálj, hanem tömegnövelést. Eleinte saját súllyal is jó, de később súlyzóval, fokozatosan növelve az ismétlésszámot. Ettől az étvágyad is jobb lesz. Hidd el valószínű nálad is a mozgás a kulcsa. Nézhetsz turmixo recepteket is, amik akát több 100 kalóriát tartalmaznak.
2019. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!