Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha gyógyulófélben való anorexi...

Ha gyógyulófélben való anorexiás vagy/voltál le tudod írni kb. mennyit ettél egy nap és hogy mit?

Figyelt kérdés
2018. nov. 9. 14:55
 1/1 anonim válasza:

Hali! Én már kigyógyultam. De kb. Ennyit ettem

Reggeli: 1 alma

Ebéd: Saláta és kevés csirke vagy gyümölcs

Vacsora: egy fél szendvics barnakenyérben és csirkemell sonkával, salátával.



De az anorexia NEM VICC és ne válljál a rabjává, mert könnyen végződhet rosszul is!

Nekem így kezdődött:

Ma ettem sok csokit, inkább nem eszem vacsit mert meghízom. És először csak kis lépések pl. Nem 3 virslit eszem hanem 2 darabot stb. És ez odáig fajult hogy volt nap amikor csak 1 doboz epret ettem. Aztán már nagyon sovány voltam (előtte meg vékony, pont jó) és anyáék sírtak nap mint nap de pont leszartam és mentem a fejem után, mert egy kisördög azt suttogta, NE EGYÉL! Az éhség jó! A szüleid csak rosszat akarnak! És már a nagyszüleim is napokig sírtak, nem akartak legközelebb a kórházban látni... Majd egy reggel összeestem... A bevertem a hátam a szekrénybe... Pár perc múlva a mamám karjaiban ébredtem. Ott visszakiabáltam az ördögnek hogy: ELÉG VOLT! HAGYJ BÉKÉN!

És lassacskán vissza-vissza híztam a normál 51-52 kg-re. 12 éves koromban volt ez. Szóval ez egy nagyon para dolog...

2018. nov. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!