Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lenyeltem pár napja forró...

Lenyeltem pár napja forró ételt (rizset) és azóta iszonyuan fáj a hátam. Ez el fog múlni?

Figyelt kérdés

Pár napja történt meg ez.

Nem tudtam, hogy forró a rizs, és hirtelen beraktam egy nagy mennyiséget a számba. Amikor lenyeltem a rizset, egyből benyílalt az egész hátam és nagyon nehezen tudtam lélegezni.

Azóta minden nyelés után fájni kezd a hatám és nehezen megy le az étel. Kb. olyan érzés mint amikor frissen sült kenyeret eszel, és sokat falsz be egyszerre.

Esetleg meg tudná valaki mondani, hogy ez miért van, és elmulik-e?



2018. nov. 11. 09:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Igen, valaki meg tudja mondani. Például egy orvos.
2018. nov. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék ennyiért orvoshoz menni. Esetleg valami módszer ami hasznos a nyelőcsövem gyógyulására?
2018. nov. 11. 09:28
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha a hátad fáj, akkor nem a nyelőcsöveddel, hanem a tüdőddel van baj. Menj irvoshoz!
2018. nov. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon úgy tűnik, hogy a nyelőcsöved égési sérüléseket szenvedett. Ezzel orvoshoz kell fordulni, nincs mese, mert a nyelőcső hegesedhet, illetve ha olyan mélyen megégett, akkor körülötte veszélyes gyulladás is kialakulhat.
2018. nov. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az, hogy senki nem akar orvoshoz menni, de elvárja hogy ilyet senki ne is tanácsoljon, de azért legyenek kimerítőek és válaszok. Fogjàtok már fel hogy az egészség az első, és ha nem akarsz megdögleni akkor menjél el orvoshoz.
2018. nov. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%

Miért fáj embereknek, hogy kérdést tesz fel valaki. Ez nem a véranya képző. Kérdésre lehet válaszolni. Ennyi.

Autó, elektronikai, sport témakörbe még soha nem olvastam olyat, hogy kérdezd meg mástól.

2018. nov. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Figyelj csak, sokan kényelemből nem mennek orvoshoz, innen várják a megváltó tanácsokat. Én már olvastam itt rosszul elsült “tippet” szóval igen, meg lehet kérdezni de amikor már nyilal valami, nem bizos, hogy itt kell kérdezni és kikötni, hogy persze ilyennel orvoshoz nem megy..
2018. nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Egy orvos milyen mgváltó dolgot adhat?

Sebtapasz a nyelőcsőre?

2018. nov. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez egy értelmetlen válasz volt. Egy orvos véleménye lényeges, nem egy laikusé.
2018. nov. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Milyen értelmetlen válsz? :D Kérdeztem. :D

35-45 közti egyedelülálló nő vagy ugye?

vasárnap nincs rendelés.

És mi van ha egy orvos is olvassa?

2018. nov. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!