Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért szerethet valaki túlsúly...

Miért szerethet valaki túlsúlyos/elhízott lenni?

Figyelt kérdés
A hangsúly a "szeret" szón van.
2018. nov. 11. 10:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én most 40 éves nős, gyerekes férfiként 180 cm/84-86 kg-val teljesen jól érzem magam a bőrömben, pedig ez túlsúlyos (26-os testtömeg index) állapot. Hétköznap ha az idő nem rossz 8-10 kilométert futok (évente pár félmaratont is), ha rossz akkor 3-5 kilométert úszok. De szeretek jókat enni is.
2018. nov. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Első te nem vagy túlsúlyos hanem sztem az izom rajtad,èn 176 cm magas 83,9 kg vagyok most,mert erősebb diètàn vagyok meg több aerob edzèsem van kondi utàn,BMI nem szàmìt hanem tükör plusz testzsír %.
2018. nov. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Védelem a külvilág ellen.
2018. nov. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És a nehézségek? Hátrányok? A védelem csak menekülés, de nem szeretet.
2018. nov. 21. 00:14
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Én lány létemre 90 kg vagyok. Szeretek kövér lenni, mert sokkal stabilabbnak érzem magam, és amúgy sem szeretem a vékonyságot. Az a gyengéknek való. 165 cm vagyok. :)
2018. nov. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nehéz belőle kilépnie,hiába jár hátrányokkal,pszichésen kell erősnek lenni,hogy le tudjon fogyni,ezzel feladja a vélt védelmi vonalát,és ne is hízzon vissza.
2018. nov. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
08.46-os válaszoló, hogy érted, hogy az a "gyengének való"? Fizikálisan vagy mentálisan?
2018. nov. 21. 20:10
 8/13 anonim ***** válasza:
Is-is.
2018. nov. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Es számodra nem ellentmondásos, hogy lány létedre nem épp kisdarab vagy?

A lányok kisebbek, vékonyabbak, törékenyebbek - ez lenne a természet rendje.

A fiúknak való a drabális test - bár nekik is mértékkel.

2018. nov. 22. 23:00
 10/13 anonim ***** válasza:

Én 172/115 kiló vagyok és lány. Egyáltalán nem szeretek dagadt lenni de soha nem kaptam szeretetet ezért nálam az esti zabálási rohamok pszichésen vannak. Nehéz tenni ellene ha ez adja a legnagyobb nyugalmat és boldogságérzetet.

Olyan mint az alkohol vagy drogfüggőség szerintem. Keresem a megoldást. De valaki csinálja végig az én életemet és örüljön ha csak ennyi a baja.

Nem szabad csúfolni a kövéreket mert nem tudhatod mi váltotta ki nála. Lehet hormon vagy lelki vagy sok más betegség a háttérben. Nem hiszem, hogy bárki hobbiból lenne dagi. :)

2018. nov. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!