Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen diétát kéne kipróbálnom?

Milyen diétát kéne kipróbálnom?

Figyelt kérdés

Szeretnék eredményesen fogyni,de nem tudom, hogy milyen diétát és hogyan vitelezzem ki. Nem próbáltam még eddig semmilyen diétát, de már nagyon szeretnék fogyni.

Most jelenleg 82 kiló vagyok 178cm-el és kb egy 15 kilót szeretnék leadni. Tudtok javasolni valami diéta tervet esetleg mozgás tervet mellé? 16/L



2018. nov. 12. 17:05
 1/3 anonim válasza:
Próbáld ki az IU diétát(koreai kpop diéta) annyi a lényege hogy reggelire 1 alma ebédre 1 édes burgonya vacsorára 1 fehérje turmix és egy nap 2.5liter vizet kell inni majd ezt minden nap növelni és ezt általában 3-5 napig szokták csinálni ezzel 3.5-4kg-t lehet fogyni!DE MAX 8NAPIG SZABAD CSINÁLNI!!!
2018. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Esetleg a kalória számlálás vagy egy olyan módszer amivel akár még 50kg-t is fogyhatsz annyi a lényege hogy bármit ehetsz de csak minden másnap szóval egyiknap eszel amennyit akarsz másiknap csak 500 kalóriát és ezt igx minden másnap MAX 1-2 hónapig csináld!
2018. nov. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Próbáld ki a vegánságot
2018. nov. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!