Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnék fogyni?

Hogy tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve leadtam 10 kilót és azóta tartom a azt a súlyomat de még legalább kéne fogynom 20 kilót de sajnos ez nem nagyon meg mozogni se nagyon van időm mindennap gyalogolok 30-45 percet és még néha anyával el-el megyek edzeni de, most inkább diétéval szeretnék fogyni, úgy gondolom hogy kevésszer eszek egyszere többet egyszerre . Tippek hogy diétán mit tudnék változtatni?

2018. nov. 12. 18:37
 1/4 A kérdező kommentje:
95kg 17éves lány 170cm szóval tényleg kéne fogynom..
2018. nov. 12. 18:39
 2/4 anonim ***** válasza:
"kevésszer eszek egyszere többet" - Egyél többször keveset.
2018. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kevéssszer többet, ez jól hangzik, ha az a típus vagy, akinek ez a jó :) Sok kis evéssel sokunk pokolian éhezne, de kevesebb adagban ugyanaz az étel már jobb. Én minél ritkábban eszem, annál jóllakottabb vagyok ugyanazon kalóriamennyiséggel (s úgy, hogy napi 1 étkezés alá sosem megyek, több okból), de egyrészt nem mindenki ilyen, van, akinek az apró adagok jönnek be, másrészt az étrend ekkor is sokat számít.


S azért mozognék többet a helyedben, ha lehet. De a te feleslegeddel anélkül is mennie kell.

2018. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az jó ötlet, ha nem eszel folyamatosan reggeltől estig, inkább 2-3 étkezés, köztük semmi. De ezt akkor fogod csak bírni, ha megfelelő az étrended. Alacsonyabb szénhidrátbevitellel jobban lehet bírni, mert nem ingadozik annyira a vércukorszinted. Főleg a gyorsan felszívódó, finomított szénhidrátokat kerüld (cukor, liszt), fehérje + zöldség jó alap lehet. Arra vigyázz, hogy ne legyen belőle koplalás.
2018. nov. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!