Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha sokat eszek kihányom?...

Ha sokat eszek kihányom? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval ma már negyedjére történt az hogy sokat ettem és kihánytam de leírom hogy miket hátha így egyértelműbb:

Reggeli:instant leves,zabkeksz egy zacsko(400 gramm)

Egy szendvics

2 adag kb 300 gramm zöldséges tofus saláta

1 adag kb 400 gramm leves

Kb 200 gramm szölő


Ezeket etten tegnap és ma most hányingerem van és miután ez nem első eset kifogom hányni estefele szerintem de ma még nem is ettem és amugy nem zavarna engem mert esküszöm hozzászoktam már:( csak ez mitől lehet?

Amugy nem szoktam ilyen sokat enni


2018. nov. 18. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Ezeket én is kihánynám, ha egyáltalán meg tudnám enni.

Olyan szervezet nincs ami ezeket a szar műanyagokat tolerálja.

Egyél normális enni valót, azt nem fogod kihányni.

Persze tudom, a vízcsapból is ez folyik .

2018. nov. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért nem tudom hogy neked ebben az instant levesen és talán a zabkekszen mi neked a műanyag,talán a szölő?igen télleg nagyon műanyag....az a zöldség leves is műanyag zöldségegből volt
2018. nov. 18. 09:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Én se látom műanyagnak... Nos, a keksz az erős, van, akinek a többivel együtt vagy akár egyszerre megárt.

Én tegnap nem tudtam jóllakni, ettem egy csomót, utána leérkezett s akkor volt némi hányingerem, ez normális. Jó ételt egészségesen nem hányok ki, durva túlevésben pedig nagy gyakorlatom van, így nálam nincs ilyen gond, de másnál megtörténhet. Azért másnapra már eléggé előrehaladott az emésztése ahhoz (amelyik nem végzett az egésszel), hogy ne várjak hányást, de ki tudja?


Nem lehet megmondani, pont nálad mi fog történni. De ne egyél annyit, amitől esélyes, hogy rosszul leszel, én is igyekszem levonni a konzekvenciákat...

2018. nov. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm igyekszem nem enni ilyen sokat csak valamiért rám szokott jönni...de lehet csak nem birja a szervezetem ha ilyen sok mindent eszek
2018. nov. 18. 10:32
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként egyszer hánytam ilyen sárgás cuccot és hogy az tényleg epe?
2018. nov. 18. 10:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy sokat ettél (kinek mi a sok), hanem hogy már a reggeli első étkezéssel adtál az emésztésednek egy pofont. Az instant leves nem étel, a bolti zabkeksz sem. Az egész napodból a saláta (mínusz tofu) és a szőlő ért valamit, a levesedben nem írtad, mi volt. Nem csoda, ha nem érzed jól magad másnap.

Te vagy az, aki múltkor epehányásról írt ki kérdést? A gyomorból általában pár óra alatt távozik az étel, másnap már kicsi az esélye, hogy epén kívül mást is ki tudj hányni, mivel a kaja már rég a beleidben tartózkodik.

2018. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amugy nem én írtam az epehányósat de azt is láttam azt a kérdést amugy a tofuval mi lenne a baj?levesbe csak zöldségek voltak
2018. nov. 22. 22:15
 8/9 anonim ***** válasza:
2018. nov. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végig olvastam a cikket de akkor is maradok a szójánál fontos mert vegán vagyok igazából nem is ez volt a kérdés bár az tök egyértelmű hogy ilyenkor mindenki felcsap egészséges,tudatos tanácsadóként hogy olyan szörnyű kajákat eszek hogy nem csoda hogy kidobja a szervezetem de egyébként köszönöm a válaszokat mert azért valamennyire segítettek<3
2018. nov. 25. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!