Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik a kedvenc sós és édes...

Melyik a kedvenc sós és édes egészséges ételed?

Figyelt kérdés
2018. nov. 20. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajtos pogácsa, Somlói galuska. Vagy: sertéspörkölt galuskával, salátával, meggyszósz
2018. nov. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rántott sajt, isler. Egyik sem túl egészséges, viszont finom!
2018. nov. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok van, de mondjuk a tojáspörkölt és a házi, szénhidrátszegény krémes piskóta és jégkrém.

Ezeket nagyon sűrűn alkalmazom ketogén diétában, ami számomra sajna az ideális életmód, csak én odavagyok a szénhidrátjaimért is - de annyira nem, hogy a topra kerüljenek. A fentiekben vannak is szénhidrátforrások, talán a jégkrémet kivéve (ami identikus a piskóta krémjével, mínusz hozzáadott zsiradék).


A saját csokim is jó, főleg sportszeletnek átalakítva :) De az nem étel, csak nasi.


De ha muszáj szénhidrátdús ételt mondani, akkor a zöldborsófőzelék. A krumplis pogácsa is kedves nekem, de az már nekem nem egészséges annyira. Mézes süti vagy sült krumpli kis mennyiségben határeset. Persze az elkészítés sem mellékes.



Tisztában vagyok vele, hogy amit én egészségesnek tartok (főleg, ha csak a magam számára), azt sok más ember nem és vice versa. Ez normális.

2018. nov. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!