Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hasmenes utan szorulas,...

Hasmenes utan szorulas, beönzessel semmi?

Figyelt kérdés
2018. nov. 20. 21:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Vasarnap 6- 7 vizszerű, nem megszűnő hasmenes volt. Az immodiumbol 3 at vettem be. Nem allt meg, jött a reasec. Teljesen megfogta. Igaz 2 napja. A beöntes nem hozott ki semmit,mert alul nem volt semmi.Lehet korai aggodnom.A patikusnak mondtam. Ő allaspontja szerint a glicerin sem hat inkabb a ricinust mondta. De meg 2 napja, ezert varok. Eszem rostot, folyadek, lehet több nap is?
2018. nov. 20. 21:49
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a hasmenéstől teljesen kiürültek a beleid, beletelik néhány napba, míg újra lesz székleted. Nem biztos, hogy ez székrekedés. Lehet, hogy csak még nem ért le.
2018. nov. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: ilyen esetben néhány korty olívaolaj segít.
2018. nov. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2 hete is volt. A reasec lehet befojtotta a bacit.
2018. nov. 20. 22:53
 5/7 A kérdező kommentje:
Fel eve volt bal oldalt görcsöm. Hasam megpuffadt. Orvod megnyomkodott mezymet irt fel. Csak nospaval tudtam letezni. Pici friss ver volt mar, de van aranyerem. Ez kb 2 hetenkent. Hol minfen etkezes utan , hol kimarad. De munkam folyaman rendzertelen az etkezes.
2018. nov. 21. 00:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Évek óta nincsenek ilyen problémáim, amióta minden nap pár csepp olívaolajat öntök valamelyik ételembe.

Pl. levesbe, főzelékbe stb...

2018. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ez gyakran előfordul veled, nem ártana egy tükrözés. A hasmenés/székrekedés periódusok váltakozása ugyanis az emésztőrendszeri daganatok egyik tünete is lehet. Megnyugtató lenne ezt kizárni.
2018. nov. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!