Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális hogy ezt érzem hogy...

Normális hogy ezt érzem hogy hirtelen szigorú szénhidrát kevés diétát kezdtem?

Figyelt kérdés

Kicsit el vagyok hízva, most elkezdtem egy szigorú diétát nagyon kevés szénhidrátot eszek, egyáltalán keveset eszek...

Időnként gyengeséget szívdobogást és néha szájszárazságot érzek...


2018. nov. 20. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

A koplalás nyilván rossz, a nagyon kevés szénhidrát egyéni, van, aki remekül bírja, de azért a drasztikusan lecsökkentés durva. De nem írtál konkrétumokat sem.


Ha nem érzed jól magad és ez érezhetően a szigorú diétád miatt van, akkor én a helyedben lazítanék rajta.

2018. nov. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Nem az a célom hogy leszóljam amit csinálsz, mert én is fogyni akarok, de csak óvatosan... Ami fontos hogy a fehérlisztet száműzd, mert rengeteg vizet tart vissza, de a kevés szénhidráttal vigyázz... volt hogy nem ettem még zabpelyhet sem és rosszul lettem....

Inkább ne diétázz, hanem próbálj meg egy új fajta életmódot kialakítani, hidd el igy is fogyni fogsz.

Reggelire egy zabkása vízzel,banánnal, kakaóval és esetleg még egy kis édesítővel+ gyumölcsökkel nagyon jó reggeli és eltelít...

2018. nov. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!