Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért fújodok fel ilyen...

Miért fújodok fel ilyen látványosan, ha iszok/iszok?

Figyelt kérdés

Így kb. 100-200 ml-t szoktam inni egy ivásnál..

Miért növekszik ennyire látványosan a hasam, de evésnél is így van, pedig nem szoktam túl sokat fogyasztani egy étkezésnél...


Az étkezésem változó és ugyanúgy a folyadék amit iszok. Ez nem alergia csak nagyon megnövekszik a hasam. Miért?



2018. nov. 21. 19:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést: Eszek/Iszok*
2018. nov. 21. 19:20
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lassú az emésztésed. Ahogy iszol egy kis vizet, összekeveredik a béltartalommal, a bélbacik is munkához látnak, termelik a gázokat...

Valószínű, hogy egészségesebb táplálkozással sokat javulna a helyzet. De az is lehet, hogy ezt a növekedést csak te veszed észre és kicsit túlreagálod. Vagy mégiscsak van valamilyen tápanyag, amit nem bírsz rendesen megemészteni, de gyakran fogyasztod, pl. laktóz. Nem ismerem az étrended...

2018. nov. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm! Ha esetleg tényleg igaz, hogy valamit "nem tudok megemészteni" akkor evvel esetleg orvoshoz kellene fordulnom?
2018. nov. 23. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!