Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha 7.1-es vércukorszintet...

Ha 7.1-es vércukorszintet mértem két szelet pirítós után, akkor lehetek cukorbetegek? 25/F.

Figyelt kérdés
Egyik öccsénél felmerült a gyanú, hogy cukorbetegek, ezért vettünk mérőt, nála normális érték volt. Nekem meg 7.1-et mért. Így tuti, hogy cukorbeteg vagyok?

2018. nov. 27. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A cukrot nem 2 pirítós után kell nézni, hanem éhgyomorra.
2018. nov. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Éhgyomorra nézd. Ha pont akkor méred, amikor a kenyér miatt cukor kerül a véráramba, akkor lehet ennyi.
2018. nov. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kb. fél-egy órával vacsora után volt.
2018. nov. 28. 07:25
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, ez így normális étkezés után. Kb. 2 óráig is lehet ennyi, akár több is, de ha utána sem csökken, akkor már gond lehet.
2018. nov. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért nem kell ennyire aggódnod.

Ez a cukorbetegség manapság eléggé túl van már lihegve. Rémisztgetik a népet ma már a csapból is gyógyszer meg migráns folyik.

Hagy fogyjon az a gyógyszer ami nem csak jó de igen káros is egyben.A gyógyszergyáros multiknak viszont tömi a zsebeit.Több mint 4 éve cukorbeteg vagyok akkor 18- 22.volt a cukrom most meg már 3.éve normális 4.és7.között mozog úgy hogy még a gyógyszert sem szedem.Normálisan eszem csak MÓDJÁVAL!!!!! De nem az orvosok gyógyítottak meg vagy mondták mit csináljak 3.éve voltam kórházban ahol az adjunktus és a főorvos sem nagyon mondott semmit és idehaza a körzeti doki sem csak hű meg jaj meg előbb utóbb oltani kell magam szedjem a Merckformin gyógyszert.

Saját magam orvosa voltam mértem a cukrom és diétával a lehetőségemhez mérten egészségesen táplálkozva sok c vitamint (aszkorbinsav)szedve elhagytam a gyógyszert mert több volt a mellékhatása mint a jó hatása.Ez az életmód váltás bevált és jó a cukrom.

Olvasgass utána a neten és ajánlom neked dr.lenkei videóit a youtubén csak írd be a nevet és nézegesd.

Egyébként legtöbb TAPASZTALT CUKORBETEG szerint a 4-7 közti cukorszint elmegy a 8-10 cukorérték már emelkedett cukorszint de nem vészes csak 10 fölé ne nagyon menjen.

De ez csak a saját tapasztalatom és véleményem nekem bevált így és jó.

https://www.youtube.com/watch?v=zAyilJtlUL8

2018. nov. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ezzel egyetértek. Mi lenne az inzulin gyártókkal ha mindenki tudná hogy kell étrenddel kordában tartani a cukrod?

Àllítólag más országokban még az éhgyomri cukornál se sok a 7.Nálunk meg már 5.6-nál izgulás van.

2018. nov. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy az orvosok is érdekeltek a sok gyógyszer eladásban .

Csak amiket a Tv reklámoz mérgeket ha megeszed már jó is laktál egész napra .

Miért nem mondta nekem mint előzőkben írtam a három orvos közül (adjunktus,főorvos,és a körzeti orvos sem) 1 is

hogy ezt csináljam próbáljam meg és hátha és akkor nem kell még gyógyszert sem szednem.

Biztos az orvosi diploma idáig nem terjed.

Különben is egy próbát megér hiszen ott a mérő és ha nem javul a cukor érték akkor beveszem a gyógyszert és kész logikus nem ?

Amikor közöltem a körzeti orvosommal hogy jó a cukrom gyógyszer nélkül kinyílt a szeme és csak lesett.

Mondta nekem hogy vigyázzak nagyon mert bekómázhatok ha nem szedem a gyógyszert hát én már három éve kómázok. (baromság)

Nézegettem Dr. Lenkei Gábor kutató orvos videóit és megfogadtam tanácsait amik rám vonatkoztak.

Ingyen és bérmentve és semmi rémisztgetés meg kontroll havi 10-20 ezerért.

Gondolj bele 3-évi útiköltség,gyógyszer ár pénz a doktor úrnak még anyagilag is jól jártam és egészségem is visszakaptam és ezek tények.

Azóta visszakaptam önmagam életkedvem fizikai erőnlétem stb és ez így is van.

Az a baj hogy az orvosok páciensként kezelnek minket nem partnerként és sok bennük a mellékhatás.Üdv.

2018. nov. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!