Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Táplálkozás

A kérdés

Tegnap hasmenésem volt ma bundás kenyeret reggeliztem nem fogok töle fosni?

dec. 7. 10:27  Privát üzenet  

A válaszok
igennel szavazok

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont dec. 7. 10:34 Privát üzenet

Jó lenne tudni mitől volt hasmenésed.

Sütéskor megszívja magát olajjal és az olaj "nagyobb mennyiségben" hashajtó hatású.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont dec. 7. 11:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csokitól

# 3/3Időpont dec. 7. 12:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kb másfél hete kezdődött, egyik reggel elég rossz hasmenésem volt, előző este, este felé pizzát ettem. De reggelre nagyon ment a hasam. De azóta székrekedésel küzdök, reggelente...
Himalájai sóoldattól lehet hasmenésem?
Sokszor puffadok, gyakran vannak szélgörcseim, főleg este, illetve hajnalban sűrűn begörcsöl a hasam, hasmenésem van. Mit kéne/nem kéne ennem estefelé már, hogy kiküszöböljem a...
Mi bajom lehet, ha gyümölcsöt vagy zöldség féléket eszem, normális mennyiségben, azonnal hasmenésem lesz?
Túladagoltam a creatint, fél 10 előtt 3 durva hasmenésem volt azóta nem, és már reggeliztem. Mikor folytathatom a creatint? (feltöltési szakasz) Vettem be széntablettát is.
Ha nagyon zsírosat vagy tojást eszem, kb.6 órára rá hasmenésem lesz?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Táplálkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!