Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Titeket milyen étel puffaszt fel?

Titeket milyen étel puffaszt fel?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy milyen ételtől van puffadás érzetetek vagy mely étel az ami kellemetlen érzetet, émelygést, esetleg gàzokat eredményez és amelyeket kerültök például akkor, ha társaságba mentek? kor feltüntetéséért piros pont jár.

2018. dec. 19. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amióta nem eszem semmiféle állati terméket (hús, tejtermék, tojás), azóta semmi!


55/N

2018. dec. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán a túró, de nem tudom, hogy mi a puffadás, már testközelből. Lehet, hogy az sem az.

A túrót leszámítva soha nem éreztem semmit, ami az lehetne. A túró extrém gyorsan laktat és úgy tűnik, nem támogatja a szervezetem maximálisan, de bajom nem lesz tőle.


Gázokkal nincs gondom, de ha garantáltan ki akarom kapcsolni, minimális szénhidrátot eszem. De babot semmiképp :D


Ha jól akarom érezni magam, ugyanez van, plusz laktózt sem eszem.

2018. dec. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tej, tejpor látványosan puffaszt (gondolom, a laktóz miatt), ezért már évek óta nem eszem tejes ételeket. Savanyított tejtermékekkel, vajjal általában nincs gondom.

Ha lapos hasat szeretnék valamilyen eseményen, előtte 2-3 napig nem eszek gabonát, krumplit, kukoricát, hüvelyesekből is max. keveset. 43/N

2018. dec. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Chips, bubis üdítők.
2018. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!