Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Minden evés után hányingerem...

Minden evés után hányingerem lesz, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Bármit eszek hányingerem lesz, lehetséges, hogy azért van, mert nem vagyok megelégedve az alakommal és bűntudatot érzek amiatt, hogy eszek?

2018. dec. 25. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet bulémiás leszel.
2018. dec. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gömbicica ***** válasza:
47%

ha nagyon pocsékul kivánod magad érezéni ,akkor elégedetlenkedj, és hányj :(

olllyan betegséget lehet összeszedni, kezdve a cukorbetegséggel, hogy abból koldulsz.

Ha tulsulyosnak éarzed magad, akkor irány a természet, mozogj sokat, vizet ne felejtsd napi min. 2 litert.

hagyd el a sütit, csokit cukrozott dolgokat, lehetőségs szerint kevés kenyeret egyél.

este 6 után pedig semmit se.

ha gyorskajákat is szoktál enni, akkor szokjál le róla.


milyen jó, hogy kitaláltak egy nevet -BULIMIA- egy beteséget erre az állapotra.


örülj, hgoy van mit enned! más meg éheézik. ha sok a kajád adj olyannak, aki rászoruló.

2018. dec. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nagyon durván fog hangzani, de 15 éves lány vagyok és 54kg, amire azt mondják, hogy sok és emiatt érzem magamat szörnyen. A hánytatáson már gondolkodtam, de még egyszer sem csináltam és tudom, hogy nagyon rossz hatással lenne a szervezetemre. Nem szeretnék bulímiás lenni, az borzasztó lehet!

De olyan sokan olyan szép alakkal rendelkeznek a korosztályomból illetve nálam fiatalabbak is és én is olyan alakot szeretnék. Edzeni is szoktam otthon, próbálok egészségesen is étkezni, de az anyám állandóan tolja rám az egészségtelen ételeket és dühös lesz rám, ha nem akarok enni, így még jobban stresszelek és még inkább rosszul leszek.

2018. dec. 25. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!