Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyni szeretnék pár kilót!...

Pandapanda0808 kérdése:

Fogyni szeretnék pár kilót! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Ebbe az évbe sokat híztam és leszeretném adni. 156cm 52kg vagyok, nem mondom hogy túlsúly, de nem vagyok vele megelégedve. Úgy gondolom, hogy a tél és a nyár a legnehezebb a fogyást tekintve, de próba szerencse. Az a baj hogy sehogy se tudom elkezdeni. Az edzésterv valamennyire meg van, amit valószínű holnap el is kezdek. Reggel: kb.: 30 perc futás, 3x15 felülés, 10 fekvő, 2x10 térdfelhúzás bordásfalon. Este: 30-35 perc futás, 5x15 felülés, 15 fekvő, 3x10 guggolás. Az étrendről viszont fogalmam sincs. Tudnátok segíteni az étkezésben és ha valamit még tudtok az edzéssel kapcsolatban? Bármi mást amit csak tudtok írjatok légyszíves!! Köszönöm ha elolvastad, és tudsz segíteni😘

2018. dec. 27. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet!
2018. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké hogy egyek kevesebbet, de mit?? Bár az én korosztálynak a koplalást annyira nem ajánlják
2018. dec. 27. 19:58
 3/3 anonim válasza:

Szia.


Igazából az oké, hogy edzesz. De ugye az étrend, nos rengeteg étrend van az interneten is.

De egyébként mondj le a csokiról, a péksüteményekről, cukros italokról, a junk foodról – meki, KFC stb–.


Egyél több zöldséget, számold a napi kalória beviteled. Erre vannak nagyon jó appok, nekem is sokat segítenek. Egyél csirkemellet rizzsel, párolt zöldségekkel stb. Reggelire ha teheted tojást, zsírégető és energia termelő.

Igyál sok vizet! Esetleg teát, azt is cukor nélkül.

Estére már ne egyél, gondolok itt este hat utánra.


Ha egyéb dolog segítségnek még kell az étrendnél privátban megtalálsz. ^^


17/L

2019. ápr. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!