Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Végbélrepedés, széklet lazítása?

Végbélrepedés, széklet lazítása?

Figyelt kérdés

Végbélrepedésben szenvedem és nagyon nem akar gyógyulni, körömvirágkrém illetve néha prosterisan forte kupot használok rá, de ez sem segít sokat. Azért nem segít, mert a székletem legelső szakasza kemény és mindig ujra felszakitjaba sebet ami vérzik is minden alkalommal. Utána a székletem puha. Iszom eleget és rendszeresen fogyasztok rostot. Valami olyan tippre, gyógyszerre, kúpra lenne szuksegem ami segíti nedvesen tartani a végbél környékén tartózkodó székletet.

19/f



2018. dec. 29. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Vény nélkúl: Lactulosa Biomedica 2EK naponta, esetleg Hemostop 1cps naponta.
2018. dec. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj el egy magán proktológushoz. Tudom miről beszélsz.
2018. dec. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Reggelente éhgyomorra két evőkanál gyógyszertári paraffin olaj, majd egy pohár víz. De persze az orvost se hagyd ki.
2018. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Proktis M kup kenocs mar nyar ota szenvedem ezt meg 1 2 hete hasznalom es mar egesz jo alig faj sot hidd el!😘kup kenocs es igyal sokat sok csokit keruld. Gyumolcsok rostos inni 100 os lek csavarj narabcslevet akar geppel elektromossal. Meg ulofurdo.de hidd el a proktis termek segitett meg anya csavar narancsbol 1 poharral iszom m8nden nap narancsle
2018. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja ea dulcolaxot felnyomsz 5 10 15 p ig kijon segit a kemenyt fellazitja elozo voltam hidd el:)dulcolax szekleturotes elott!
2018. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Momdom amiota jobb 1 2 hete nyar ota van ez ezeket valtoztattam regen reparon kup kenocs de semmit se ert. 1 2 hete eszem meleg leveseket etel elott.eddig nem ettem.annyira szekeles elott dulcolax gyors kihajtja beloled fel is lazitja neha 3 p ig birom csak benntartani de akk is jo.meg proktis M kup dzekeles befejezes utan . sztem ez veny nelkul kaphato tuti!. Kupot napi 1 2 szer es ra kup utan gyors kenocs proktis M .hidd el segit.csinald te is ezt remelem neked is ez segit!
2018. dec. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Stimulance por napi 2x1 kanál!

Hashajtás tilos! Mert felmarja,és jobban fog fájni.

Székét előtt fültisztitó pálcát mártsd vazelin krémbe.

Sajnos tapasztalatból írom.

2019. jan. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!