Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon rossz ha max 10 gramm...

Nagyon rossz ha max 10 gramm szénhidrátot és 200 gramm zsírt és kB ugyanennyi fehérjét eszek?

Figyelt kérdés
Nagyon húsos vagyok szeretem a nagyon nagy zsíros szaftos húsokat szinte szénhidrátokat nem eszek, ezért mostanában leszoktam teljesen a a szénhidrátokról, azaz semmi szénhidrátot, gyümölcsöt zöldséget nem eszek. Csak húst hússal illetve jó szaftos zsíros ételeket, van hogy evőkanállal ettem kacsa vagy libazsír
2019. jan. 2. 21:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként fogytam ezzel a ketogén féle diétával
2019. jan. 2. 21:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha neked jó, rajta. De vigyázz a purinnal meg a köszvénnyel. És a koleszterin. Nézd meg Norbit.
2019. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kerüld el a transzzsírokat,mert egészségtelen de nagyon

a fehérje megterheli a vesét, szóval a mértéktelenség az semmiből sem jó

2019. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1. Norbinak semmi baja Köszönöm szépen és jól van és állítólag ez a koleszterint dolog már rég megdőlt
2019. jan. 2. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Fehérjéből ennyi szerintem túl sok és felesleges. Zsírból nyilván sok kell, hogy legyen elég energiád ilyen kevés szénhidrát mellett. Ha ennyire kerülöd a zöldségeket, az a nátrium-kálium egyensúly és a vitaminok miatt lehet problémás. Ketogén étrenden is fel lehet menni 30-40 g ch-ig, nagyon alacsony ch tartalmú zöldségekből ez már egész kellemes mennyiséget jelent. De ha nem ragaszkodsz a ketózishoz, akkor ehetnél nagyon sok féle zöldséget, és még mindig alacsonyan tarthatod a ch bevitelt, a vitamin-, ásványi anyag- és rostbeviteled viszont javulna.

A te étrended közel állhat a zerocarberekéhez, akik semennyi növényt sem esznek, ha így szeretnéd folytatni, érdemes lenne utánaolvasnod, mert ők is elég gondosan állítják össze, mit esznek. Annyit tudok, hogy minőségi húst, sok zsiradékot és belsőségeket is fogyasztanak, ez utóbbiak is nagyon fontosak, ha egészséges szeretnél maradni.

2019. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!