Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék az arcomra “hízni”?

Hogyan tudnék az arcomra “hízni”?

Figyelt kérdés
Régen szép, kerek arcom volt, majd leadtam 15 kg-t és ezt követően egyből hosszúkás, vékony arcom lett. Ezzel az a problémám hogy nagyon rosszul áll és alapból sem tetszik a hosszúkás arcszerkezet. Ha egy kicsit elfordítom az arcom mindig úgy látom, hogy be van esve. Sajnos az arcom az első hely ahonnan fogyok, viszont azt is próbáltam, hogy visszahízok 1-2 kg-t és megnézem a változást. Hát persze, az arcomon nem, de a hasamon egyből meglátszott. Gondoltam arra, hogy kipróbálom azt, hogy elkezdek edzeni, és akkor talán arról a testrészemről fog lemenni a tömeg, amire edzek. Ti mit gondoltok erről?

2019. jan. 4. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez genetika, nem tudod irányítani, hova hízol, sajna.
2019. jan. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az beesve. Akinek gömb feje van, az azért van, mert zsíros. Az arcnak is van szerkezete, csontok, izmok. A kövéreken ez ugyanúgy nem látszik, mint pl a hasizmuk, vagy a vádlijuk. Csak már annyi a kövér, hogy akinek nem telihold arca van, azt egyből beesett arcúnak titulálják.
2019. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!