Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A kávé valóban nagyon egészség...

A kávé valóban nagyon egészséges így ha nem szoktam inni kávét és nem is annyira szeretem akkor szokjak rá?

Figyelt kérdés
2019. jan. 10. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne szokj rá, mert drogoddá válik, mint nekem is.
2019. jan. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Addig jó, míg nem szoksz rá...

Engem rászoktatott a család, aminek nem örülök. Mondjuk bármikor le tudnék szokni, ha akarnék, de egyelőre nem akarok.

Napi két kávé... Mindig egy kellemes valami, és ami még jó benne, hogy rendszeres.

Annak azért örülök, hogy keveset iszok egy alkalommal, ráadásul néha azt is hígítva, és időnként az is rámjön, hogy cukor nélkül igyam...


Mindenesetre jobb lenne, ha nem innám. Kicsit szebb lesz az életem, akkor leszokok... És csak alkalmi jelleggel fogok inni.

Ennyit szerintem te is megtehetsz, hogy alkalmi jelleggel, néha rendezvényeken elfogadsz vagy vendégségben. De otthon lehetőleg ne kezd alkalmi kávézásba, rendszeresbe főleg ne! Addig jó.... :)

2019. jan. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem muszáj inni, de azért annyira nem rossz, még ha függővé is válik az ember. Épp most néztem, a tegnapi magnéziumbevitelem 20%-a a kávéból jött, megelőzve a kesudiót és az étcsokit. Napi 3 presszókávét iszok jócskán higítva, cukor nélkül.
2019. jan. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!