Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miben különbözik a friss házi...

Miben különbözik a friss házi kecsketej mint a boltokban kapható dobozos kecsketej?

Figyelt kérdés

Nagyon sok élletenilag pozitív hatása van a kecsketejnek, igazából én arra lennék kiváncsi mert arról nem nagyon találtam a neten semmit hogy arányában mi különbség lehet a két verzió között.

Gondolom jön válasz hogy mint friss zöldség meg a fagyasztott de szerintem ez más de aztán lehet tévedek.

Igazabol a házi kecsketejet is fel kell forralnunk fogyasztás előtt mimdenhol ezt olvasni viszont akkor már elveszti gyógyító erejét vagy rosszul gondolom? Mert ennyi erovel akkor ugyanaz mint a boltokba kaphto valtozat. Mondjuk Ausztriaban nézegetem ott talan mas a minoseg3..


Kíváncsi lennék véleményekre, tapasztalatokra..


Allergiam van, gyomorgondokkal, bélpanaszokkal is küzdök, ezért érdekel annyira.

Köszönöm



2019. jan. 10. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
A friss házi tejet nem kezelik semmivel, és nem kell feltétlenül felforralni sem.
2019. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A házitejben rengeteg antioxidáns van, illetve nincsen leszűrve, hígítva, így tényleg tej a tej.
2019. jan. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!