Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kb mennyi idő alatt lehet...

Kb mennyi idő alatt lehet hízni 5-6kg-ot? Kinek mennyi idő volt? Illetve kinek milyen ételek váltak be hízókúra során?

Figyelt kérdés
2019. jan. 10. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Huhh, pizza zsíros kaják, és tele has alvás elött. Ha ettől se hízol akkor az már doki látogatás értett.
2019. jan. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dokinál voltam már. Étvágynövelőt írt fel
2019. jan. 11. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor sok sikert :)
2019. jan. 12. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Én 160cm vagyok, 19 éves, és 42 kilóról híztam fel 2 hónap alatt 47-re.

Én úgy csináltam, hogy megszámoltam a kalóriákat, amennyit beviszek, és megpróbáltam 500-600 kalóriával többet bevinni minden nap, mint amennyivel tartanám a súlyom. Eleinte nagyon nehéz volt, de fokozatosan, kb 2 hét alatt belerázkódtam, kitágult a gyomrom, és már nem volt vészes.

Ételek közül nem a milyenség, hanem a mennyiség számít. Igyekeztem olyat enni, amit szeretek, kívánok, mert abból többet tudok enni. Úgyhogy előfordult, hogy chipset, csokit, sütiket is ettem, viszont ezek inkább csak nassolások voltak. A fő ételek a szendvics volt, az ebéd (amit épp anya csinált), és vacsorára valami tojásos-kenyeres dolog. Viszont a főbb étkezések közé még beiktattam nassolásokat (csoki, chips, müzliszelet, aszalt gyümölcs, magvak...), és egy szuper kalóriaturmixot minden nap, így összesen kb 8× ettem 1 nap.

A kalóriaturmix nálam így nézett ki:

-1-2 banán

-pár szem málna v eper (az ízéért)

-chia mag

-pár kocka olvasztott csoki (fehérrel finomabb)

-natúr joghurt

-1-2 teáskanál méz

-kevés cukor

-2,5 dl tej

- + ízlés szerint még ez-az ami volt itthon

Ebbe bele lehet sűríteni 400-500-600 kalóriát, pedig csak folyadék.

Nálam ez volt ami a fő áttörést jelentette, nagyon sokat segített, mert enni nem tudtam sokat, de inni igen.

Illetve igyekeztem mindenbe plusz kalóriát sűríteni, pl a melegszendvicset ketchup helyett majonézzel ettem, amire csak tehettem, sajtot szórtam, a kenyeret vastagabban megkentem margarinnal, a teámba több cukrot tettem, stb...


Remélem segítettem, ha kérdésed van, írj bátran, sok sikert :)

2019. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!