Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől "fájhat" reggelente a...

Mitől "fájhat" reggelente a hasam?

Figyelt kérdés

azért írtam a fáj szót macskakörömbe , mivel nem átlagosan fáj , mint amikor mondjuk megy a hasad , hanem határozottan gázok gyülnek fel bennem és ja... van hogy felkelés után pár óráig is eltart ez az állapot és egy tanóra közepén nem annyira lehetséges könnyítenem ezen az állapoton ami miatt viszont ugyancsak fáj a hasam.

Valami megoldás ellene? ( egyébként már egy fél éve elkezdtem tömegelni , és nem tudom mennyire tesz ez hozzá )



2019. jan. 14. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha puffadsz, az lehet valamilyen ételtől, amit nem bírsz. Próbálj rájönni, mi az (valami, amit minden nap eszel/iszol). Addig is kezdd a reggelt gyógyteával (javaslom a borsmentát, kamillát, illetve 1 ek köménymagból főzött teát). Vihetsz magaddal a suliba is.
2019. jan. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gyógyszertárban vásárolj NEUROSAN nevű terméket. kísérletezd ki, hogy reggel éh gyomorra, vagy este veszed be.engem vagy 25 éve a gyomortükrözéstől mentett meg! de ne csodálkozz, olyan mintha homokot innál vízben feloldva.amúgy egyáltalán nem undorító,könnyen meg lehet inni,teljesen semleges ízű.
2019. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! mentek a zöld kezek!
2019. jan. 17. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!