Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon nem vagyok megelégedve...

Nagyon nem vagyok megelégedve az étrenddemmel. Hogy változtassam meg?

Figyelt kérdés

Sajnos mind a bőrömön/hajamon, mind az alakomon és az immunrendszerem állapotán meglátszik, hogynem táplálkozom megfelelően.

Viszont ahányszor elhatárzom, hogy egészsges életmódotfogok folytatni pár nap után bűnözni kezdek és feladom. Hol bekapok egy péksütit, hol gumicukrot/csipszet majszolok.

Sajnos az se könnyíti meg a dolgom, hogy hétvégente a pároméknál vagyok és anyósom főzőtudománya kimerül a gyorsfagyasztott ill. full zöldség-gyümölcs és egyéb vitamin mentes étrendbe, "mer az akciós"(magamtól eszembe nem jutna ilyet enni).

Az nem számít, hogy rohadtul egészségtelen.

Sajnos az sem opció, hogy én főzzek. Nem engedi és csak az ő agyszüleménye alapján lehet bevásárolni.

Mit tudod ilyen esetben tenni?

Hogy tudnám fokozatosan bevezetni az egészsegesebb kajákat?

Nyár óta 5kg-t felszedtem és a sírás kerülget, hogy nem jönnek fel rám a ruháim



2019. jan. 16. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hétközben sem tudsz magadnak főzni? Ha csak hétvégén vagy az anyósnál, az két nap a hétből, heti 5 napon pedig tudnál egészségesebben táplálkozni. Azon a két napon pedig kevesebbet egyél abból, amit főz. Nem csinálhatsz magatoknak az ebéd mellé egy salátát sem?

Az egészséges életmód nem egyenlő az éhezéssel. Én mindig viszem a munkahelyemre a reggelimet és ebédemet (előző este készítem el), pékségnek még a közelébe se megyek. Otthonra pedig nem veszek olyan ennivalókat, amiket tudom, hogy nem akarok megenni, mert nem jó nekem, így nincs kísértés.

2019. jan. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!