Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kb mennyi idő után enyhül...

Kb mennyi idő után enyhül illetve múlik el a székrekedés, helyes táplálkozás mellett?

Figyelt kérdés
Nagy nehezen sikerül kitolni napok alatt vagy hashajtóval, de még mindig kemény és száraz az eleje bármit csinálok! S.O.S.

2019. jan. 17. 06:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad a "helyes táplálkozás"? Miket eszel?
2019. jan. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Minden nap változatosan sok gyümölcsöt és zöldséget, ebédre általában főzeléket. Nem sietek mindig jól megrágom az ételeket. Hetente 3x járok kocogni munka mellett. Tejtermékeket kerülöm mert puffasztanak. Folyadékot napi 1,5-2l fogyasztottam, de a székrekedés kezdete óta feltornáztam 3l-re

Hetek óta tart már sajnos.

2019. jan. 18. 06:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Mást nem is eszel? Akkor lehet, hogy túl sok neked a rost, esetleg a keményítő.
2019. jan. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem eszel mást, akkor lehet, hogy több zsír is kellene, valami rostszegényebb, zsírosabb fehérjeforrás nagyon hiányzik az étrendedből. A fehérje- és zsírszegény étrend szerintem nem egészséges, ha sosem üríted ki az epehólyagodat, abból később sok baj lehet. Egyes vitaminokból és aminosavakból is lehet hiányod.
2019. jan. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!