Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért marja ki ennyire a...

Miért marja ki ennyire a nyelvemet és a szájpadlásomat a kivi?

Figyelt kérdés
Ma megettem 5 db kivit és annyira kimarta a nyelvemet, szájpadlásomat, hogy már beszélni is alig tudok a fájdalomtól. Szerencsére a vérzés elmúlt. Mitől lehet ez? Valami allergiás tünet, vagy minden embernél ilyen reakciót mutat ki?

2019. jan. 19. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez a helyzet!
2019. jan. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez van. Egynél többet alig tudok megenni. Előfordult, hogy zsibbadtak az ajkaim tőle. Sokan allergiásak erre a gyümölcsre, ez van sajnos.
2019. jan. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Nekem még sosem marta ki. Igaz nem is ettem soha.
2019. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a dió csinálja ugyan ezt, fogalmam sincs, hogy miért.
2019. jan. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ha nyírfára vagy latexra allergiás vagy nagy eséllyel érzel több kevesebb irritációt.

2019. jan. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a szőlő okoz ilyet.
2019. jan. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egynél többet sosem eszek, akkor is csak olyat, ami kellőképpen érett (kicsit puha, ha megnyomod, nem olyan, mint egy billiárdgolyó, és inkább édes, mint savanyú). Nem lehet, hogy éretlen volt?
2019. jan. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!