Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csak szerintem rohad a magyar...

Csak szerintem rohad a magyar társadalom?

Figyelt kérdés
Az alkoholisták és a nagyivók országa vagyunk, egyre többen jutnak hozzá a herbálhoz, sokan dohányoznak, (utóbbi 3 embereket, családokat tehet tönkre) és ezek mellett Európa egyik legtúlsúlyosabb nemzete vagyunk...

2019. jan. 19. 18:27
 1/5 anonim válasza:
61%
Ezt még hallani is rossz volt, hogy lehet valaki ennyire negatív? szerinted máshol minden aranyból van? máshol nincs drog? ital? mindenki mintanép csak mi vagyunk rosszak? mégis hogy gondoltad ezt?
2019. jan. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igaz
2019. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én környezetemben sokan isznak, és dohányoznak, de ezek nem túlsúlyosak, sőt majd össze szakadnak.
2019. jan. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben igaz :) Ez nem pesszimizmus, hanem a valóság.
2019. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez 50 éve is így volt. Azzal a különbséggel,hogy akkor még nem voltak drogok,viszont alkoholisták ugyanolyan nagy számban. Egyébként a világ egyik legegészségtelenebb nemzete az amerikai,ahol a fitnesz megszállottjai mellett, arányaiban sokkal több az elhízott, drogos, alkoholista.
2020. jan. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!