Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen hatásaal lenne az...

Milyen hatásaal lenne az egészségemre?

Figyelt kérdés

Na az történt hogy elhatároztam valamit egy bizonyos dolog miatt(nem lenyeg) de nem vagyok biztos benne hogy jó ötlet.

Na ez pedig egy kis életmód váltás lenne. Ilyen dolgokre gondoltam:

- Napi max 1 ora elektronikus eszkoz (kiveve ha hazihoz kell)

-Helyette konyvek, vagy elmélkedes...

Na de most jon az igazi kerdes resze:

Reggel csak egy szelet kenyeret ennek vagy/es egy almat meg ilyesmi(igen tudom jobb is lehetne de nem tudom mi legyen)

Ebed a suliban menza :/

A suliba meg viszek egy amlat vagy valami hasonlot. Esetleg egy kis szendvicset.

Este es hasonlo mint reggel.


Tudom kicsit fura kerdes de mit tegyek ha hasonlo eletmodot szeretnek folytatni? Min változtassak?

Elore is nagyon koszi :)



2019. jan. 21. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Az életmódváltásoddal pontosan mit szeretnél elérni? Mert ha állandóan szendvicset eszel ebéden kívül az se nem egészséges, se nem fogyaszt stb.
2019. jan. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaj igen kicsit ertelmetlenul irtam le de nem bindig szendvicset ennek. Dehogy!

Suliban ebedelek es jelenleg ezen sajnos nem tudok valtoztatni. Menzan eszem szoval sosem szendvicset.

Este is probalok inkabb valami salata szerut enni.


Hat mindenkeppen fogyni szeretnek. Azaz kene is.

2019. jan. 23. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor az lenne a lényeg, hogy kevesebb energiát vigyél be, mint amit elhasználsz. Mivel suliba jársz így tizenévesnek saccollak, ezért neked extrán oda kell figyelni a változatos étkezésre. Sok gyümölcs, zöldség, húsokból inkább a fehér, kevés szénhidrát és abból is inkább, ami teljes kiőrlésű, zsírokból megint kevesebb, plusz mozgás. Így lehetne fogyni egészséges módon koplalás nélkül :)
2019. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi
2019. jan. 31. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!