Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez mar koverseg lehet?

Ez mar koverseg lehet?

Figyelt kérdés

Kinyomott hassal a csipokorfogatom 102 cm, es a haskorfogatom 92 cm.

Nem puffadt, mert puha, eloredomborodo, wece hasznalat utan volt a meres. Oldalt 2-3 hashurka. Ulohelyzetben elegge domborodik, es jol esik kinyomni. Elegge nagy. Emellett karom - labam vekony. Letezik hogy az osszes felesleg a hasamra megy? behuzva nagyjabol eltunik.



2019. jan. 23. 00:47
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

[link]


Kb ekkora hashurka van rajtam, amibol 2-3 is van.

2019. jan. 23. 00:55
 2/32 anonim ***** válasza:
79%
Ha úgy nézel ki mint a képen a nő, akkor igen, ez már szerintem kövérség. Azt letisztázom ha én, akkor mások is el tudnák fogadni ha valaki ilyen (bármint egy barátnő/pár) szóval amiért mondom hogy kezdj el fogyni, az az egészséged. Egyéb kérdés? (Magadat nehogy elküld senkinek!)
2019. jan. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
A sulyom amugy 63-64 kg, a magassagom pedig 168 cm. Enni viszont nagyon szeretek, csak hat mas dolog is van az evesen kivul.
2019. jan. 23. 01:28
 4/32 A kérdező kommentje:
Amikor sokat ettem es sokat ittam, akkor szinte felallni nem tudtam, akkora lett a hasam.
2019. jan. 23. 01:29
 5/32 Miss Endzsi ***** válasza:
Alma alkat vagy, azért megy a hasadra a zsír.
2019. jan. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
40%
Bolond vagy.. A kép amit küldtél túlzás. Ne legyél már lökött te lány.. Pont jó vagy. Keress olyan képet ami kicsit pontosabb hozzád. És akkor tudunk pontosabbat mondani. De szerintem ezzel nincs baj. Ameddig egészséges vagy addig nincs semmi baj ezzel, és ha hiszed ha nem ettől még külsőre is tetszhetsz valakinek.. Szóval no problem. jó az :) Én se vagyok sokkal másabb, sőt.. :D
2019. jan. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Allo testhelyzetben nagyon nagy, es tokam is van :/
2019. jan. 23. 02:19
 8/32 anonim ***** válasza:
20%

nyugi már, attól még lehetsz szép :) Nekem pont ülve nagy, és akkor? Ez nem azt jelenti hogy etől már nem lehet szeretni, nem igaz? kiváncsi vagyok, keress már valami képen egy képet ami jobban hasonlít. Azt mondod kezed lábad vékony de a tested és tokád nagy, kiváncsi vagyok. :) De nem rosszbóóóól :) Magadról pedig senkinek nem küldesz ha van egy kis eszed :)

Egyébként én is szeretek enni.. Főleg hogy kb az egyetlen dolog amit még élvezek az életbe.. Milyen magas vagy? Hány kiló vagy? (ha nem tul személyes:D)

2019. jan. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Egyebkent 64-65 kg vagyok, es 168 cm. Kepet nem kuldok, mar tettem ki. Amikor kisebb voltam, olyan 11-12 eves, akkor 145 cm-hez voltam 60 kg. Mindig obesitas diagnozisu voltam.

Ha behuzom a hasam, oldalt kibuggyan picit. Jol esik kinyomva tartani, de akkor meg hatalmas. Ulo testhelyzetben nagyobb eves utan 4-5 termetesebb hajhurkat is ossze lehetett fogni.

Orvos is kivizsgalt, egeszsegugyi bajom nincs. Csaladom se kover. Hogy tudnam leadni?

2019. jan. 23. 09:25
 10/32 A kérdező kommentje:
Kiskoromban nem birtam leallni az evessel, annyira szerettem. Otthon egy kiados reggeli, ra 1 ora mulva a suliban is reggeli, kovetkezo szunetben repeta. Azt koveto szunetben 2-3 iskolakakao + 3 kifli, majd ezt koveto szunetben ebed. Mindenbol repetaztam. Uzsonna, majd otthon nasizas, kozben tanulas, csak ugy tudtam tanulni, ha ettem kozben valamit. Vegul otthon is fott etel, plusz esti tv-zes, es mindig mas sutemeny, plusz nasi.
2019. jan. 23. 09:33
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!