Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni? 175cm,59kg.

Hogyan tudnék hízni? 175cm,59kg.

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 hete elhatároztam,hogy szeretnék hízni minden jól is ment míg vissza nem jöttem munkába.Akkor elkapott a hasmenés is(májam kicsit túlterhelődött) és most a 61 helyett 59 vagyok.

Elvilekben 3000-3200kcalt kellene bevigyek a hizás érdekében,de ezt csak akkor tudom teljesíteni ha nem dolgozok.Reggel felkelek falok valamit(nem is vagyok éhes) 150-200kcal,munkába viszek 2 szendvicset pici tulzásal is 500kcal.Hazajövök 15-16 fele,mig elkészül az étel 16 óra lesz,az úgy 1000-1200kcal szokott lenni.Este még nassolok valamiket vagy eszem egy levest az is 500kcal ha lesz,és kb. 1000kcal-t még bekellene vinnem.

Munkánk kivül otthon nem edzek ,nem járok sehova(munkám miatt) tehát ami kalória fogyasztásom van az a munka.

Tudnátok segíteni esetleg milyen ételre váltsak vagy mit csináljak?Sajnos munkában lehetőségem az evésre 5-6 perc,max 10.



2019. jan. 23. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:

DE ezzel csak zsírt híznál, annak semmi értelme. Izmosodj.

Ha ügyes vagy 2-3 hónap alatt felszedsz ennyi izmot 2kg-t.

2019. jan. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Edzeni szeretek,a testzsír százalékom 3,5% szóval nem lesz gond egy kis zsír.Abból tudok izmot is alkotni.
2019. jan. 23. 11:44
 3/5 anonim válasza:
Olajos magvak. Egészségesek, kis helyen elférnek, gyorsan fogyaszthatók.
2019. jan. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a kalória a lényeg hanem hogy mit eszel, meg persze sport is kell hozzá, gondolom nem zsírt akarsz felszedni, izom az nem jön magától, rendes étrend(tomegnovelo) kell, meg edzeni kell, sok fehérjét kell enni: hal, húsok, sajt, zöldségek, meg kell azért szénhidrát is:rizs, krumpli..
2019. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Zsírból.SOHA nem lesz izom. Ezt felejtsd is el, ne áltasd magad.
2019. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!