Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Táplálkozás

A kérdés

Melyik a legjobb fajta spirulina és chlorella?

Eddig nem nagyon szedtem vitaminokat, de azt írják ezek jobbak a multivitaminoknál. Viszont ezekből is van több fajta, több áron. Így nem tudom melyik lenne a legjobb választás.

Keress kérdéseket hasonló témákban: spirulina, vitamin, egészség, alga, étrendkiegészítő

febr. 2. 18:44  Privát üzenet  

A válaszok
Préselt tablettát keress bioboltokban.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 3. 10:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Neten nézelődtem, és valamelyiknél oda volt írva hogy 450mg, a másikhoz meg már 6000mg. Ez elég nagy különbség. Mik a főbb szempontok választáskor? Na meg az ár is érdekelne. Hogy érdemesebb drágábbat venni, vagy az olcsóbbal is elérem ugyanazt a hatást.

# 2/3Időpont febr. 3. 14:25 Privát üzenet

Én eddig Organiqa és Energy tablettákat vettem. 1 tabletta 500 mg, ajánlott adag napi 8 tabletta. Szerintem jobbak, mint az élvezhetetlen ízű por vagy a kapszulák. A vitaminokat nem helyettesítik, valójában ebben a napi 4 grammban minimális vitamin és egyéb tápanyag van, nem is ezért érdemes szedni, ha egyáltalán érdemes. Utóbbi időben olvastam sok mindent róluk, most már nem gondolom, hogy akkora superfood-ok lennének. Néha szoktam szedni, de csak azért, mert még van abból, amit vettem, és hát ártani biztosan nem árt...

Az árával én annyira nem foglalkoztam, amikor megvettem, 2000 Ft-ból kijön majdnem egy havi adag.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 3. 15:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mik a legjobb pre- és probiotikumok? Akár természetes akár tápkieg
Melyik szerintetek a legjobb multivitamin, amiben található lutein (szemre) is?
Négyszemélyes háztartásomba keresek jó minőségű viztisztitó készüléket, elérhető áron . A tapasztalatotokat szeretném kérni. Szerintetek melyik a legjobb?
Melyik a legjobb spirulina alga kapszula?
Legjobb koffeintabletta melyik?
Spirulinával kapcsolatban tapasztalatok? Gyógyszertárban is lehet kapni? Melyik a legjobb kapszula?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Táplálkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!