Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik a legjobb fajta spiruli...

Melyik a legjobb fajta spirulina és chlorella?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon szedtem vitaminokat, de azt írják ezek jobbak a multivitaminoknál. Viszont ezekből is van több fajta, több áron. Így nem tudom melyik lenne a legjobb választás.

2019. febr. 2. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Préselt tablettát keress bioboltokban.
2019. febr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neten nézelődtem, és valamelyiknél oda volt írva hogy 450mg, a másikhoz meg már 6000mg. Ez elég nagy különbség. Mik a főbb szempontok választáskor? Na meg az ár is érdekelne. Hogy érdemesebb drágábbat venni, vagy az olcsóbbal is elérem ugyanazt a hatást.
2019. febr. 3. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Én eddig Organiqa és Energy tablettákat vettem. 1 tabletta 500 mg, ajánlott adag napi 8 tabletta. Szerintem jobbak, mint az élvezhetetlen ízű por vagy a kapszulák. A vitaminokat nem helyettesítik, valójában ebben a napi 4 grammban minimális vitamin és egyéb tápanyag van, nem is ezért érdemes szedni, ha egyáltalán érdemes. Utóbbi időben olvastam sok mindent róluk, most már nem gondolom, hogy akkora superfood-ok lennének. Néha szoktam szedni, de csak azért, mert még van abból, amit vettem, és hát ártani biztosan nem árt...

Az árával én annyira nem foglalkoztam, amikor megvettem, 2000 Ft-ból kijön majdnem egy havi adag.

2019. febr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!