Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek arrol ha...

Mi a véleményetek arrol ha valaki direkt hizlalja magat illetve mast? Mi számotokra a határ, meddig hiznatok? Illetve hogy álltok a háj, hurkak imádattal?

Figyelt kérdés

2019. febr. 4. 04:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Egyenlőre nagyon bírom. 155 magas vagyok, és 124 kg. De azért nézegetem a TLC n a "Élet 320 felett" műsort, azt azért nem szeretném. Majd jövőre leállok.
2019. febr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Akkor szépen megszedted magad teis:)
2019. febr. 4. 13:40
 3/32 anonim ***** válasza:
93%
Bár én feeder vagyok én imádom a szép hurkas hasakat és maga a hizlalas folyamatát is
2019. febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
#3 igen a hízás folyamata valóban érdekes es jo. Ahogy hónapról hónapra nagyobb/tobb a hurka
2019. febr. 4. 15:03
 5/32 anonim ***** válasza:
58%
Az a véleményem, hogy a súlyuk fordítottan arányos az eszükkel.
2019. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
És mekkora rá hiznál?
2019. febr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

#5

Attol hogy valaki szereti a hájasabb nőket/férfiakat es/vagy etetni, hizlalni, nem azt jelenti hogy nincs eszunk. Ha ugy érezzük szépen leallunk vele. Mindenkinek mas es mas az ízlése:)

2019. febr. 5. 17:44
 8/32 anonim ***** válasza:
80%

Az oké hogy mindenkinek más az ízlése, de be kell látni, hogy van ami már túl megy a jó ízlésen...


én is szeretem a kövéreket, a hízást, a hájat, de nem hízlalom magam és másokat sem, mert végig gondoltam objektíven a dolgot, és rájöttem, hogy egyáltalán nem egészséges ez a "fétis" sem fizikailag sem mentálisan több okból is.

1. árt az egészségnek. Lehet h most nem érzed azt a +50 kilót sőt élvezed a dolgot, de 10-20 év múlva mi lesz?

2. másoknak is ártasz pl környezeted családod, akik aggódnak az egészségedért vagy akik gyászolni fognak, mikor 5-6 évvel hamarabb meg halsz a nagy súlyfölösleged miatt. Édesanyád azért nem hiszem, hogy azért szült meg, hogy majd halálra zabáld/hízd magad...

3. az államot is terheled, ha kórházba kerülsz a súlyod miatt sőt! olyan ember elől veszed el a helyet, aki lehet h önhibáján kívül került oda, ahova te.

4. nem egy esztétikus látvány (másoknak). +milyen példa leszel a gyermekeidnek (ha lesznek gyermekeid egyáltalán)

5. pénz kidobás. ahelyett a sok ezer forint helyett amit ételre költesz, költhetnél ruhára, kultúrára, a szeretteidre.


szv lehet h most jó abban a pillanatban, de bele kell gondolni objektívan hogy mind ez megéri e nektek hosszú távon. Egy fétisért feláldozni egy életet. Ez nem fanatizmus?

persze, most lehetne mutogatni, hogy a dohányosok is károsítják magukat, környezetüket és feláldozzák az életüket egy szenvedélyért, de kérdem én, ha újjal mutogatunk, az nem változtat semmin.

Egyébként nem ítélek el senkit, mindenki azt csinál magával amit akar, ez csak egy jó tanács, amin már, ha egy ember elgondolkodik, akkor már megérte leírnom.

2019. febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
65%
De bizony, aki örül annak, hogy valaki 155 centisen 124 kg, annak hiányzik pár kereke.
2019. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
#6 rajtam mar most van +50 de nagyon jol érzem magam es hiznek tovább. Ha mar nem erzem jol magam abba hagyom es ennyi. Mindenki eldöntheti mit szeretne:)
2019. febr. 5. 22:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!